Minust

Mina olen Maris ning hetkel on mul pooleli kahekümne kolmas ellips ümber Päikese. Õpin Läänemere kaldal Rostocki ülikoolis, kus tudeerin peaerialana poliitikat, kõrvalerialana kommunikatsiooni ja meediat. Veetsin 2017. aasta sügissemestri Erasmusega Taanis ja 2016. aasta sügissemestri Norras ning hakkan tasapisi ülikoolielu otsi (praeguseks) kokku tõmbama. Veel viimane lõpuspurt ja ajuragin enne elu vingeimat yolo-aastat!
Tont seda teab, mis minust edasi saama peaks! Tahaksin meeletult rännata ja kogeda, erinevates projektides kaasa lüüa, palju-palju õppida, praktiseerida, (elu)tarkust ammutada - samas kõlab mõte mõne hea lektüüriga Eesti tihnikusse varju pugemisest samuti äärmiselt ahvatlevalt.
Mu elu on olnud alati väga tihedalt läbi põimunud muusika ja kirjandusega - toime ei tuleks ma tõenäoliselt kummatagi. Armastan sporti ja tegelen fotograafiaga, mulle imponeerivad head teatritükid, mõtlemapanevad filmid, sügavad arutelud, varahommikused suplused rabas, öised tähevaatlused, vihaseks köetud saun, toekad pudruhommikud, uued ja huvitavad inimesed, rokk-kontserdid (ja massisulandumine), indie ja folk, lõunased brunch'id, valge värv, vihma lõhn, lehesajune oktoober, võõrad riigid, piparmünditee, vanaema valged klaarid, Supilinn, eesti keel, lõkkeõhtud, seenelkäigud, mööda mäenõlvi rulluv udu, pillide häälestamine vahetult enne etenduse algust, taaskasutus, George Orwell, uued väljakutsed, hilisõhtused rattatiirud ja palju enamatki! Ma söön taimi, mitte loomi, ja kavatsen oma edasise elu rõhuasetuse sättida meie planeedi jätkusuutlikkuse nimel töötamisele. 
Kui ihkad teada rohkemat, siis on blogi just õige koht, kust otsida!

No comments:

Post a Comment